Siber Güvenlik

Gelişmiş Tehdit Yönetimi
Siber Güvenlik Hizmetleri

GENEL BAKIŞ

Siber güvenliğe kapsamlı bir yaklaşım benimseyin

Sağlam bir yaklaşım, olası kesintileri önlemenin, gizli varlıkların kaybını önlemenin ve değerli kurumsal itibarınızı korumanın tek yoludur. Hem proaktif hem de reaktif ihtiyaçlar için bir plana sahip olmak, siber güvenlik tehditlerinin kuruluşunuz üzerinde minimum etkiye sahip olmasını sağlamanın en iyi yoludur.

00+

Güvenlik Açıklarını Belirleyin

00

Tehditleri önceden tahmin edin

00%

Saldırılara hazırlanın

00%

Değerlendirin ve Geliştirin

ÇÖZÜMLER

Kapsamlı Siber Güvenlik Çözümleri

Siber Sağlık Kontrolü

Siber Sağlık Kontrolü, siber riske maruz kalma durumunuzu değerlendirmek ve risklerinizi en aza indirmek için pratik bir yol belirlemek için yerinde danışmanlık ve denetim, uzaktan güvenlik açığı değerlendirmeleri ve çevrimiçi bir personel anketini birleştirir. Risk iştahınız doğrultusunda siber risklerinizi kontrol etmek için öncelikli bir eylem planı alın.

Siber Güvenlik Danışmanlığı

Siber güvenlik danışmanlığı hizmetleri, günümüzde kuruluşların karşı karşıya olduğu siber riskler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan deneyimli şirket içi danışmanlardan oluşan bir ekip tarafından sunulur ve bütçeniz ve gereksinimleriniz için mümkün olan en iyi güvenlik çözümlerini uygulamanızı sağlar.

Siber Risk Analizi

Riski tanımlama, analiz etme ve değerlendirme süreci - seçtiğiniz siber güvenlik kontrollerinin kuruluşunuzun karşılaştığı risklere uygun olmasını sağlamanın tek yoludur. Siber güvenlik gereksinimlerinizi size bildirecek bir risk analizi olmadan zaman, çaba ve kaynak israf edebilirsiniz.

KVKK Danışmanlığı

KVKK özel danışmanlık hizmeti, kuruluşların ISO 27001 sertifikasını olabildiğince hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde elde etmelerine yardımcı olur. Kuruluşunuz için hangi hizmet kombinasyonu doğru olursa olsun, başarılı sertifikasyonunuzu% 100 garanti ediyoruz.

Olay Yanıtı

Bu tür olayları belirleme ve hafifletme hızınız, risklerinizi, maliyetinizi ve risklerinizi kontrol etmede önemli bir fark yaratır. Etkili CIR yönetimi, gelecekteki olayların meydana gelme riskini azaltabilir, olayları daha erken bir aşamada tespit etmenize yardımcı olabilir ve kuruluşunuzu milyonlarca potansiyel olarak kurtarmak için saldırılara karşı sağlam bir savunma geliştirebilir.

Yönetilen Siber Güvenlik

Aksa Sistem, ISO 27001 standartlarını takip eden bir çözüm hizmeti olarak tam olarak yönetilen bir siber güvenlik yönetimi sunar.

Hemen bir siber güvenlik uzmanıyla konuşun

Şimdi veya uygun bir zamanda bir Siber Güvenlik Çözümleri uzmanına bağlanın!

Bize Ulaşın

FAYDALARI

Siber tehditlerin boyutu ve sıklığı artıyor ve işinize ciddi zararlar verebilir. Bir işletme içindeki tehlikeye atılmış bir ağ altyapısının maliyeti felaket olabilir ve son derece pahalı olabilir.

Azaltılmış Risk
Gelişen siber tehditler karşısında proaktif kalmak, kuruluşunuza bir avantaj sağlayacak ve kaçınılmaz bir siber saldırının etkisini en aza indirecektir.
Tespit ve Yanıt
Bir güvenlik ihlali veya siber saldırı meydana geldiğinde, acil müdahale gerekir. Tehdidi ele almak ne kadar uzun sürerse, o kadar fazla zarar verilebilir.
Siber Esneklik
Önceden tanımladığınız risklerin önceliğine odaklanan bir olay müdahale planına sahip olmak, bir tehdit algılandığında ne yapmanız gerektiğini ve bunu kimin yapması gerektiğini bilmeniz gereken şeydir.
Kazancınızı Koruyun
Fidye yazılımı, kimlik avı saldırıları ve hizmet kesintisi tehditleri, çok geç olana kadar kazancınızın çoğunun tahmin edebileceğinizden daha fazla etkiler.
Rekabet avantajı
Müşterilerinizi ve satıcılarınızı siber güvenlik çabalarınız hakkında bilgilendirmek, marka güvenini ve nihayetinde pazar payını artırarak daha fazla kar sağlar!